Laktator elektryczny jaki wybrać, aby był odpowiedni? Modele warte uwagi

laktator elektryczny

Nie chcesz karmić już piersią? Chcesz przejść na laktator? Jednak nie wiesz, jaki będzie odpowiedni? Poznaj najważniejsze zagadnienia, jakie występują, podczas wyboru laktatora, co musisz wiedzieć, aby wybrać odpowiedni laktator elektryczny, ponieważ i te bez dwóch zdań są lepsze. Jednak jaki wybrać? Zobacz, to co przygotowaliśmy, dla Ciebie.


Zalety i wady laktatora elektrycznego.

Jednak i zanim przejdziemy do dalszego rozwoju i wyboru laktatora, ale i wymienimy te, które są, jedne z lepszych poznaj, zalety, ale i wady, jakie płyną z laktatora elektrycznego.

Zalety laktatora elektrycznego

  • Pełny zautomatyzowany proces pobierania pokarmu.
  • Wydajna stymulacja.
  • Skuteczne rozwiązanie problemu z nadmiarem mleka w piersiach.
  • Bezbolesne, ale i szybkie a co najważniejsze skuteczne odciąganie mleka.
  • Łatwe w czyszczeniu.
  • Wiele różnych modeli dostępnych na rynku.

Wady laktatora elektrycznego

  • Wysoka cena.
  • Głośna w pracy.
  • Ograniczona mobilność przez konstrukcję.


Jaki model wybrać, który będzie odpowiedni?

Jednak tutaj narzuci się pytane, jaki model wtedy wybrać, taki który będzie odpowiedni. Jesteśmy w stanie na to pytanie wymienić parę modeli, które pozwolą Ci na znakomitą pracę z laktatorem, ale i wymienimy te, które naprawdę opłaca się zakupić, a nie tylko te, które są popularne na rynku. Jesteś gotowa? To zaczynajmy.

1. LAKTATORCANPOL EASY START

Laktator Canpol Easy Start jest to urządzenie, które nie tylko pobiera pokarm z piersi bezboleśnie, ale i wspomaga regulować proces laktacyjny. Ten model jest niezwykle pomocny z problemem, który dość często się pokazuje, u matek karmiących piersią a dokładnie chodzi, o ich nadmierną ilość mleka w piersiach.

2. LAKTATORCANPOL EASY & NATURAL

Drugi laktator od tego samego producenta, który oferuje, jest, to laktator Canpol Easy & Natural. Urządzenie te zostało stworzone z myślą o maksymalnym komforcie, podczas pobierania takiego pokarmu od mamy. Urządzenie również zostało stworzone dla mam, które są nadwrażliwe i wiele innych laktatorów nie są w stanie tak bezboleśnie pobrać mleka z piersi.

3. LAKTATORMEDELA SWING

Chyba najbardziej chętnie wybierany przez wszystkie mamy laktator, który działa wyśmienicie. Skuteczny, ale i banalny w użyciu i jego obsługi. Laktator ten sprawdza się idealnie dla mam, które nigdy wcześniej nie używały tego urządzenia.

Podobne wpisy