Kolor Siarkowy

Nazwa angielskaSulphuric
Kod HEX#EDFA8E
Kod RGBRGB(237, 250, 142)
Hue67°
Saturation (HSL)92%
Light (HSL)77%
Saturation (HSV)43%
Light (HSV)98%
Kolor Pantone*elfin-yellow
Numer Pantone *11-0620
KolorRAL*RAL 1015
Wartości CMYK5%, 0%, 43%, 2%
Sulphuric #EDFA8E

*kolor pantone, numer pantone i kolor RAL zostały dopasowane na podstawie odległości w przestrzeni euklidesowej

Siarkowy (#EDFA8E) to intensywny, jasnożółty kolor, który od razu przyciąga uwagę. Nazwa “siarkowy” doskonale oddaje charakter tego odcienia, który przypomina jaskrawą żółć siarki. Jest to barwa pełna energii i pozytywnej atmosfery, która wprowadza radość i optymizm.

Siarkowy to kolor, który symbolizuje ognistą energię i kreatywność. Jest to idealny wybór dla osób poszukujących inspiracji i chcących wprowadzić do swojego życia iskrę pasji. Ten jasny odcień żółci przypomina słoneczne promienie, które rozświetlają każde pomieszczenie i dodają mu pozytywnego nastroju.

Siarkowy jest również barwą, która symbolizuje nowe początki i odrodzenie. Podobnie jak wulkaniczne erupcje, ten kolor wzbudza w nas pragnienie eksploracji i odkrywania nowych możliwości. Jest to doskonały wybór dla osób, które chcą wyróżnić się z tłumu i emanować pewnością siebie.

Jeśli szukasz koloru, który dodaje energii i pozytywnej atmosfery, siarkowy jest idealnym wyborem. Niech ten intensywny odcień żółci wprowadzi do Twojego życia iskrę pasji i inspiracji.