Kolor Seans

Nazwa angielskaSeance
Kod HEX#612086
Kod RGBRGB(97, 32, 134)
Hue278°
Saturation (HSL)61%
Light (HSL)33%
Saturation (HSV)76%
Light (HSV)53%
Kolor Pantone*prism-violet
Numer Pantone *19-3748
KolorRAL*RAL 4006
Wartości CMYK28%, 76%, 0%, 47%
Seance #612086

*kolor pantone, numer pantone i kolor RAL zostały dopasowane na podstawie odległości w przestrzeni euklidesowej

Seans (#612086) to głęboki, tajemniczy kolor, który odzwierciedla atmosferę mistycznego spotkania. Jest to intensywna mieszanka fioletu i granatu, która emanuje tajemniczością i niezwykłością. Nazwa “Seans” doskonale oddaje jego charakter – kojarzy się z wróżbami, medium i komunikacją z zaświatami.

Seans to kolor, który wzbudza ciekawość i pobudza wyobraźnię. Jego głęboka tonacja sprawia, że przyciąga uwagę i wywołuje uczucie intrygi. To barwa, która idealnie pasuje do wnętrz o wyrafinowanym charakterze, takich jak eleganckie salony czy pokoje medytacyjne.

Symbolika Seansu jest bogata i wielowarstwowa. Ten kolor nawiązuje do mistycyzmu, duchowości i poszukiwania odpowiedzi na pytania dotyczące nadprzyrodzonych sił. To także barwa intuicji, intelektu i wewnętrznej mądrości.

Jeśli jesteś osobą otwartą na duchowe doświadczenia, Seans może być Twoim ulubionym kolorem. Dodanie go do swojej przestrzeni lub garderoby może pomóc Ci w skoncentrowaniu się na swojej intuicji i odkrywaniu ukrytych znaczeń w otaczającym Cię świecie.

  • Symbolika: mistycyzm, duchowość, intuicja
  • Charakterystyka: głęboki, tajemniczy, intrygujący
  • Zastosowanie: wnętrza o wyrafinowanym charakterze, pokoje medytacyjne