Kolor Różowy Pył

Nazwa angielskaRose Dust
Kod HEX#9E5E6F
Kod RGBRGB(158, 94, 111)
Hue344°
Saturation (HSL)25%
Light (HSL)49%
Saturation (HSV)41%
Light (HSV)62%
Kolor Pantone*rose-wine
Numer Pantone *17-1623
KolorRAL*RAL 4001
Wartości CMYK0%, 41%, 30%, 38%
Rose Dust #9E5E6F

*kolor pantone, numer pantone i kolor RAL zostały dopasowane na podstawie odległości w przestrzeni euklidesowej

Różowy Pył (#9E5E6F), znany również jako Rose Dust, to delikatny odcień różu, który emanuje subtelnością i romantyzmem. Ten kolor jest inspiracją dla wielu artystów, którzy chcą wyrazić piękno i delikatność w swoich dziełach.

Różowy Pył jest jak powiewające płatki róż na wietrze – delikatne, lekkie i pełne uroku. Jest to kolor, który kojarzy się z romantycznymi chwilami i miłością. W sztuce często symbolizuje delikatność, kobiecość i czułość.

Jeśli spojrzysz na ten kolor, możesz dostrzec w nim także nutkę nostalgii. Różowy Pył przywołuje wspomnienia o beztroskich dniach dzieciństwa, o pierwszych miłościach i marzeniach. To kolor, który potrafi przenieść nas w czasie i pobudzić naszą wyobraźnię.

Warto również zauważyć, że Różowy Pył jest niezwykle wszechstronny. Można go zastosować w wielu dziedzinach – od mody po wnętrza. Dodaje one elegancji i subtelności każdemu projektowi. Może być wykorzystywany jako główny kolor lub jako akcent, który przyciąga uwagę.

Podsumowując, Różowy Pył to kolor, który zachwyca swoją delikatnością i romantyzmem. Jest on inspiracją dla artystów, a także symbolizuje miłość, kobiecość i czułość. Dodaje uroku i elegancji każdemu projektowi, niezależnie od dziedziny, w której jest wykorzystywany.