Kolor Odrzutowy

Nazwa angielskaJet
Kod HEX#343434
Kod RGBRGB(52, 52, 52)
Hue
Saturation (HSL)0%
Light (HSL)20%
Saturation (HSV)0%
Light (HSV)20%
Kolor Pantone*blue-graphite
Numer Pantone *19-4015
KolorRAL*RAL 7021
Wartości CMYK0%, 0%, 0%, 80%
Jet #343434

*kolor pantone, numer pantone i kolor RAL zostały dopasowane na podstawie odległości w przestrzeni euklidesowej

Jet (#343434) to odcień czarnego, który przywodzi na myśl głęboką, mroczną noc. Jest to kolor tajemniczy i pełen energii. Nazwa “Jet” odnosi się do odrzutowca, który porusza się z niewiarygodną prędkością i pozostawia za sobą smugę dymu. Ten kolor jest niezwykle intensywny i przyciąga uwagę.

Jet jest barwą elegancji i klasy. Przypomina nam o luksusowych samochodach, które mkną po asfalcie w nocy. Jest symbolem mocy i siły, a jednocześnie wyraża pewien rodzaj tajemniczości. To kolor idealny dla osób pewnych siebie, które lubią wyróżniać się z tłumu.

Jet jest również kojarzony z eleganckimi strojami wieczorowymi i dodatkami. Czarne suknie wieczorowe czy smokingi są synonimem szyku i klasy. Jet to kolor uniwersalny, który pasuje do wielu innych odcieni, zarówno jasnych, jak i ciemnych. Może być używany jako akcent w aranżacji wnętrz, dodając im szlachetności i elegancji.

W skrócie, Jet to odcień czerni, który emanuje tajemniczością i mocą. Jest symbolem szyku i klasy, idealnym wyborem dla osób poszukujących wyjątkowości i luksusu.