Kolor Metaliczny Wschód Słońca

Nazwa angielskaMetallic Sunburst
Kod HEX#9C7C38
Kod RGBRGB(156, 124, 56)
Hue41°
Saturation (HSL)47%
Light (HSL)42%
Saturation (HSV)64%
Light (HSV)61%
Kolor Pantone*dried-tobacco
Numer Pantone *18-0835
KolorRAL*RAL 8000
Wartości CMYK0%, 21%, 64%, 39%
Metallic Sunburst #9C7C38

*kolor pantone, numer pantone i kolor RAL zostały dopasowane na podstawie odległości w przestrzeni euklidesowej

Kolor #9C7C38, znany również jako Metallic Sunburst czyli Metaliczny Wschód Słońca, jest wyjątkowym odcieniem, który z pewnością przyciąga uwagę. Ten ciepły i złocisty kolor ma w sobie coś magicznego i tajemniczego.

Metaliczny Wschód Słońca jest jak promienie słońca odbijające się od metalowej powierzchni. Jego intensywność sprawia, że przypomina złoto lub miedź. Jest to kolor, który symbolizuje bogactwo, luksus i elegancję.

Można go znaleźć w różnych dziedzinach sztuki i designu. W malarstwie, ten kolor może być używany do stworzenia efektu blasku i głębi. W modzie, Metallic Sunburst dodaje wyrafinowanego akcentu do ubrań i dodatków.

Odcień ten jest również kojarzony z egzotycznymi podróżami i kulturami. Przypomina nam o pięknie wschodzącego słońca nad odległymi plażami lub nad mistycznymi górskimi krajobrazami.

Jeśli szukasz koloru, który przyciągnie uwagę i doda wyjątkowego charakteru Twojemu projektowi, Metaliczny Wschód Słońca jest idealnym wyborem. Jego połączenie z innymi odcieniami może stworzyć niezapomnianą kompozycję, która ożywi każdą przestrzeń.