Kolor Makaron z serem

Nazwa angielskaMacaroni and Cheese
Kod HEX#FFBD88
Kod RGBRGB(255, 189, 136)
Hue27°
Saturation (HSL)100%
Light (HSL)77%
Saturation (HSV)47%
Light (HSV)100%
Kolor Pantone*sunburst
Numer Pantone *13-1030
KolorRAL*RAL 1014
Wartości CMYK0%, 26%, 47%, 0%
Macaroni and Cheese #FFBD88

*kolor pantone, numer pantone i kolor RAL zostały dopasowane na podstawie odległości w przestrzeni euklidesowej

Kod koloru: #FFBD88

Nazwa koloru: Macaroni and Cheese (Makaron z serem)

Macaroni and Cheese, czyli w dosłownym tłumaczeniu “makaron z serem”, to kolor pełen ciepła i apetyczności. Jest on inspirowany popularnym daniem kuchni amerykańskiej, które składa się z makaronu i rozpuszczonego, kremowego sera.

Kolor #FFBD88 jest delikatny, ale jednocześnie intensywny. Przypomina on odcień złocistego żółtego, który przywołuje na myśl soczysty ser topiący się na gorącym makaronie. Jest to barwa, która wzbudza pozytywne skojarzenia i wywołuje uczucie komfortu.

Wzrokowo, Macaroni and Cheese jest ciepłym kolorem, który przyciąga uwagę. Może być doskonałym wyborem do wnętrz oświetlonych naturalnym światłem, gdzie będzie dodawał przytulności i tworzył przyjemną atmosferę.

Jeśli chodzi o stylizację, ten kolor świetnie komponuje się z innymi odcieniami brązu i żółci. Może być stosowany zarówno jako główny akcent w aranżacji wnętrza, jak i jako dodatek, który doda energii i charakteru.

Podsumowując, Macaroni and Cheese to kolor, który przywołuje smakowite wspomnienia i wprowadza do przestrzeni nutę radości i wygody. Jest to doskonały wybór dla osób poszukujących koloru, który będzie zarówno elegancki, jak i przyjazny dla oka.