Kolor Krzykliwy Zielony

Nazwa angielskaScreamin' Green
Kod HEX#66FF66
Kod RGBRGB(102, 255, 102)
Hue120°
Saturation (HSL)100%
Light (HSL)70%
Saturation (HSV)60%
Light (HSV)100%
Kolor Pantone*summer-green
Numer Pantone *14-0156
KolorRAL*RAL 6039
Wartości CMYK60%, 0%, 60%, 0%
Screamin' Green #66FF66

*kolor pantone, numer pantone i kolor RAL zostały dopasowane na podstawie odległości w przestrzeni euklidesowej

Kod koloru #66FF66, znany jako Screamin’ Green, czyli Krzykliwy Zielony, to odcień zielonego, który na pewno przyciąga uwagę. Jest to intensywny, jaskrawy kolor, który emanuje energią i radością.

Screamin’ Green jest idealnym wyborem dla osób, które chcą wyróżnić się i dodać trochę życia do swojego otoczenia. Ten kolor doskonale sprawdzi się jako akcent w pomieszczeniu, na przykład na ścianie lub w dodatkach dekoracyjnych.

Opisując Screamin’ Green, nie można zapomnieć o jego symbolicznym znaczeniu. Zielony jest tradycyjnie kojarzony z naturą, świeżością i harmonią. Ten konkretny odcień zielonego dodaje do tego mieszanki ekscytacji i dynamiki.

Jeśli chodzi o stylizację, Screamin’ Green może być doskonałym wyborem dla odważnych osób, które lubią eksperymentować z modą. Może to być jednolity element garderoby lub wyrazisty akcent w postaci torebki czy butów.

Podsumowując, Screamin’ Green to kolor pełen energii i radości, który przyciąga uwagę i dodaje życia do każdego otoczenia. Niezależnie od tego, czy używasz go w aranżacji wnętrza czy w swoim stroju, ten odcień zielonego na pewno nie pozostanie niezauważony.