Kolor Kadet kosmosu

Nazwa angielskaSpace cadet
Kod HEX#1D2951
Kod RGBRGB(29, 41, 81)
Hue226°
Saturation (HSL)47%
Light (HSL)22%
Saturation (HSV)64%
Light (HSV)32%
Kolor Pantone*blue-depths
Numer Pantone *19-3940
KolorRAL*RAL 5013
Wartości CMYK64%, 49%, 0%, 68%
Space cadet #1D2951

*kolor pantone, numer pantone i kolor RAL zostały dopasowane na podstawie odległości w przestrzeni euklidesowej

Kod koloru: #1D2951

Angielska nazwa: Space cadet

Polska nazwa: Kadet kosmosu

Kadet kosmosu to intensywny odcień granatowego, który przywołuje na myśl głębokie przestrzenie kosmiczne. Jest to kolor, który wzbudza tajemniczość i fascynację nieznanym. Przyjrzyjmy się bliżej temu niezwykłemu odcieniowi:

  • Tajemnica i nieznane: Kadet kosmosu to kolor, który symbolizuje nieodkryte obszary wszechświata. Przypomina nam o nieskończoności kosmosu i tajemnicach, które mogą się w nim kryć.
  • Głębia i spokój: Ten odcień granatowego ma w sobie głębię, która wprowadza nas w stan spokoju i kontemplacji. Kadet kosmosu jest jak spokojna nocna pora, gdy gwiazdy błyszczą na niebie.
  • Siła i pewność siebie: Granatowy jest barwą asertywności i pewności siebie. Kadet kosmosu dodaje nam odwagi i determinacji do podążania za naszymi marzeniami, podobnie jak odważni kadeci kosmiczni.

Kadet kosmosu to kolor, który można wykorzystać w wielu dziedzinach, od projektowania wnętrz po malarstwo czy projektowanie graficzne. Jego głęboki odcień przyciąga uwagę i dodaje charakteru każdemu projektowi. Niech ten niezwykły kolor zainspiruje Cię do odkrywania nowych horyzontów i marzeń!