Kolor Fiolet KSU

Nazwa angielskaKSU purple
Kod HEX#512888
Kod RGBRGB(81, 40, 136)
Hue266°
Saturation (HSL)55%
Light (HSL)35%
Saturation (HSV)71%
Light (HSV)53%
Kolor Pantone*prism-violet
Numer Pantone *19-3748
KolorRAL*RAL 5000
Wartości CMYK40%, 71%, 0%, 47%
KSU purple #512888

*kolor pantone, numer pantone i kolor RAL zostały dopasowane na podstawie odległości w przestrzeni euklidesowej

Fiolet KSU (#512888) to wyjątkowy kolor, który kojarzy się z zespołem KSU. Jest to głęboki, intensywny odcień fioletu, który przyciąga uwagę i wzbudza emocje. Nazwa tego koloru nawiązuje do popularnego polskiego zespołu punkrockowego, który jest znany ze swojej energii i charakterystycznego stylu.

Opisując Fiolet KSU, można zauważyć, że jest on niezwykle tajemniczy i pełen siły. Jego głęboka tonacja sprawia, że wydaje się być nieco enigmatyczny i intrygujący. Jest to kolor, który symbolizuje zarówno indywidualizm, jak i jedność w społeczności fanów KSU.

Jeśli spojrzymy na historię sztuki, fiolet często był używany jako kolor królewski. W przypadku Fioletu KSU możemy powiedzieć, że jest to kolor królewski dla miłośników muzyki punkrockowej. Przez lata stał się on symbolem buntu i wolności artystycznej.

Podsumowując, Fiolet KSU to kolor o silnym charakterze, który reprezentuje energię, pasję i niezależność. To barwa dla tych, którzy odważnie wyrażają swoje przekonania i kochają muzykę w jej najbardziej autentycznym i niezależnym wydaniu.