Kolor Cyfrowy winogronowy

Nazwa angielskaCyber grape
Kod HEX#58427C
Kod RGBRGB(88, 66, 124)
Hue263°
Saturation (HSL)31%
Light (HSL)37%
Saturation (HSV)47%
Light (HSV)49%
Kolor Pantone*gentian-violet
Numer Pantone *19-3730
KolorRAL*RAL 7011
Wartości CMYK29%, 47%, 0%, 51%
Cyber grape #58427C

*kolor pantone, numer pantone i kolor RAL zostały dopasowane na podstawie odległości w przestrzeni euklidesowej

Kolor o kodzie #58427C, znany jako “Cyber grape” lub “Cyfrowy winogronowy”, to wyjątkowo intrygujący odcień. Jest to głęboki, intensywny kolor, który przyciąga uwagę i budzi ciekawość.

Cyber grape jest połączeniem różnych odcieni fioletu i granatu, tworząc niezwykle bogaty i tajemniczy kolor. Przypomina on barwę dojrzałych winogron, które są pełne smaku i elegancji.

Ten kolor ma w sobie coś z futurystycznego charakteru, co sugeruje jego nazwa “Cyber grape”. Przywołuje obrazy technologicznych światów i przyszłości, gdzie granice rzeczywistości stają się płynne.

W historii sztuki cyber grape nie jest często spotykany, ale z pewnością jest niezwykle interesujący dla artystów eksperymentujących z różnymi kolorami. Może być używany zarówno jako główny akcent w dziele sztuki, jak i jako tło, dodając mu głębi i tajemniczości.

Jeśli chodzi o znaczenie symboliki, cyber grape może być kojarzony z luksusem, tajemniczością i kreatywnością. Jest to kolor, który wywołuje uczucie intrygi i zachęca do odkrywania nowych możliwości.

Podsumowując, cyber grape to niezwykły kolor, który przyciąga uwagę swoją głębią i tajemniczością. Jego intensywność i unikalność sprawiają, że jest on idealny dla osób poszukujących czegoś nowego i inspirującego.