Pracujesz w Holandii? Możesz powiększyć swoje zyski!

holandiaW obecnej dobie na rynku pojawia się coraz więcej ofert pracy za granicą. Ze względu na duże bezrobocie i niskie płace, coraz więcej Polaków decyduje się na wyjazd. Dużym zainteresowaniem emigrantów cieszy się Holandia, biura pośrednictwa pracy wręcz prześcigają się w ofertach.

Dlaczego Holandia?

Holandia jest stosunkowo przyjaznym krajem, gdzie życie nie jest kosztowne w porównaniu do innych krajów europejskich. Słynie z szerokie gamy ofert związanych z pracą w szklarniach przy warzywach, owocach, kwiatach, produkcją rolną, żywności, a także odnawialnymi źródłami czyli przyszłością gospodarki. W Holandii można znaleźć pracę także na magazynie czy też w przemyśle rybnym.

Otrzymałeś Jaaropgave? Powiększ swoją kieszeń!

Jeśli po zakończeniu pracy otrzymałeś od swojego pracodawcy Jaaropgave, nie zwlekaj i rozlicz się z podatku! Warto o tym pamiętać ponieważ zwrot podatku z Holandii może otrzymać praktycznie każdy, a dodatkowe pieniądze zawsze się przydają. W łatwy sposób można zweryfikować ile podatku jest do zwrotu, wystarczy skorzystać z internetowego kalkulatora zwrotu podatku. Jeśli nie potrafisz sam złożyć deklaracji zawsze możesz zgłosić się do profesjonalnej firmy, która pomoże Ci uzyskać Twój nadpłacony podatek.  Dodatkowo jeśli posiadasz kopię polisy ubezpieczeniowej, a składka zdrowotna była odprowadzana, możesz ubiegać się o zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag. Dzięki temu możesz powiększyć swoją kieszeń średnio o 2500 zł! „ To jak dodatkowa wypłata” wypowiada się Pan Tomasz z Kalisza.  „Co rok wyjeżdżam i się rozliczam, polecam każdemu aby o tym pamiętał”.